OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Diagnoza przy podejrzeniu o wykorzystanie seksualne dziecka -


Data rozpoczęcia szkolenia 2017-10-21
Data zakończenia szkolenia 2017-10-22
Ilość dni 2
Godziny rozpoczęcia 9.00-.1700
Miasto Warszawa
Adres Warszawa, ul. Bobrowiecka 9, Centrum Konferencyjne
Cena 590 zł + 23% vat

Cena bez vat dla opłacających szkolenie ze środków publicznych
Opis







Prowadząca: dr Katarzyna Bojarska


W 2002 r. ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim.
W 2005 r. uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora na tej samej uczelni. Pracuje na stanowisku adiunkta w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Wykładowczyni, trenerka, edukatorka seksualna i badaczka społeczna.
Od 2002 r. wprowadziła w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego kilka przedmiotów akademickich - wykładów i ćwiczeń - z zakresu seksuologii i psychologii płci i seksualności: psychofizjologii seksualnej, seksuologii klinicznej, seksuologii społecznej, pomocy seksuologicznej i poradnictwa seksuologicznego oraz problematyki homoseksualności, biseksualności, transpłciowości i interseksualności, a od 2005 roku prowadzi również seminaria kursowe i magisterskie z zakresu psychologii płci i seksualności.
 
Od 2007 r. opiekunka naukowa Naukowego Koła Seksuologii "Equality" działającego przy Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.
 
Od 2005 r. wykłada na podyplomowych kursach i studiach seksuologicznych, m.in. w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na Queer Studies w Warszawie, a także w ramach Studium Seksuologicznego realizowanego we własnej Poradni.
 
Od 2002 r. przeprowadziła kilka tysięcy godzin szkoleń, wykładów, treningów i warsztatów w zakresie seksuologii i psychologii płci i seksualności - zarówno na Uniwersytecie Gdańskim, w innych ośrodkach akademickich, a także w różnych instytucjach pozarządowych, samorządowych i prywatnych.
 
Od 2004 roku świadczy pomoc seksuologiczną dla osób indywidualnych, par i rodzin, a także pomoc psychologiczną dla osób nieheteroseksualnych, transpłciowych i interseksualnych.