OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • Terapia Ręki    ......... Nowe terminy

Szkolenia i kursy dla działów kadr i księgowości

Trening funkcji poznawczych - ON-LINE
Warsztat Uważności Metodą Eline Snel
Trening Kontroli Złości
Trudne zachowania dzieci i młodzieży - online
Błędy diagnostyczne w zaburzeniach ze spektrum autyzmu i ich konsekwencje
Terapia ręki I i II stopnia - Kurs ON-LINE
Terapia ręki I i II stopnia - Kurs certyfikacyjny nadający uprawnienia do diagnozy i terapii - Poznań
Terapia ręki I i II stopnia - Kurs certyfikacyjny nadający uprawnienia do diagnozy i terapii - WARSZAWA
Terapia ręki I i II stopnia - Kurs certyfikacyjny nadający uprawnienia do diagnozy i terapii - WROCŁAW

Soyer to jedna z największych i najbardziej znanych firm szkoleniowych, kierująca swoją szeroką ofertę do pracowników z sektora działu kadr i księgowości. Głównymi gałęziami działalności firmy są szkolenia, w tym między innymi szkolenie kadrowe oraz kurs kadry i płace. Na stronie internetowej znajdą Państwo opis każdego z tych szkoleń wraz z aktualnie dostępnymi terminami, na które zapisać się można elektronicznie – drogą mailową.

Wysoki poziom świadczonych przez nas usług wynika z doświadczenia dydaktycznego naszych trenerów, ekspertów, specjalistów w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat szkolą i przekazują swoją wiedzę innym. Omawiają oni zagadnienia kursu rzetelnie i szczegółowo, a zarazem przystępnie. Zadowoleni klienci są nas najlepszym poświadczeniem jakości naszych usług.

Jeśli chodzi o kurs kadry i płace Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym można go odbyć. Kurs ten oraz szkolenie kadrowe prowadzimy w wielu miastach Polski, między innymi w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie i Katowicach. Szczegółowe informacje na temat miejsca i terminu szkolenia odnajdą Państwo klikając w przycisk „więcej” znajdujący się pod każdym z kursów.

Staramy się dopasować terminy szkoleń jak najbardziej dogodne dla naszych klientów. Szczegółowe informację uzyskać można poprzez kontakt z naszą firmą – mailowo, telefonicznie lub odwiedzając nas w naszej siedzibie na ul. Różanej 2 w Markach koło Warszawy. Terminy i propozycje organizowanych szkoleń umieściliśmy w naszym serwisie.