OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • Terapia Ręki    ......... Nowe terminy

Szkolenia dla nauczycieli

Dyspraksja - diagnoza i terapia -NEW
Warsztat Uważności Metodą Eline Snel
Trening Kontroli Złości
Błędy diagnostyczne w zaburzeniach ze spektrum autyzmu i ich konsekwencje
Terapia ręki I i II stopnia - Kurs ON-LINE
III - Stopniowe szkolenie - SAZ - Stosowana Analiza Zachowania - Terapia Behawioralna w teorii i praktyce ONLINE
Metoda Dobrego Startu I stopnia - ON-LINE

Misją firmy Soyer jest promowanie, wspieranie i realizowanie działań na rzecz edukacji. Chcemy w ten sposób przyczynić się do rozwoju kadr oświaty i podnosić jakość pracy szkół i placówek oświatowych.

Soyer prowadzi działalność na rzecz doskonalenia zawodowego nauczycieli, kadry administracyjnej i kierowniczej szkół i placówek oświatowych oraz pracowników organów nadzorujących i prowadzących szkoły i placówki.

Do zadań Soyer należy w szczególności:
1. Badanie potrzeb dotyczących rozwoju zawodowego pracowników oświaty oraz rozwoju szkoły i innych placówek oświatowych jako organizacji.
2. Przygotowywanie i realizacja programów doskonalenia zawodowego dla kadr systemu oświaty.
3. Organizowanie różnorodnych form współpracy i wymiany doświadczeń, w tym konferencji i seminariów w zakresie doskonalenia i kształcenia ustawicznego nauczycieli i innych osób związanych z oświatą.
4. Wspieranie inicjatyw nauczycieli oraz wspomaganie samokształcenia i doskonalenia zawodowego nauczycieli i innych osób związanych z oświatą.

Firma Soyer to nowoczesne centrum doskonalenia nauczycieli, które w ofercie ma liczne szkolenia dla nauczycieli i rad pedagogicznych, tematyczne kursy dla nauczyciel, dyrektorów oraz administracji szkolnej. Nasze szkolenia pozwalają na skuteczne podnoszenie kwalifikacji pedagogów, a możliwość zamówienia konkretnego kursu w naszym ośrodku sprawia, że dostosowujemy się całkowicie do Państwa potrzeb.

Zapraszamy na seminaria organizowane w różnych miastach Polski m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi czy Wrocławiu. Nasze szkolenia poświęcone są przede wszystkim zagadnieniom związanym z aktualnym stanem prawnym.

Ponadto organizujemy szkolenia dla nauczycieli w Państwa placówce. W ramach jednego spotkania, przeszkolimy całą Radę Pedagogiczną z tematu wybranego z  naszej oferty, bądź z tematu stworzonego w odpowiedzi na indywidualne.