OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna
Zapraszamy Państwa na kurs SI I stopnia w dniach 20-26 stycznia 2017r za kwotę 1650 zł.
Kurs oferuje trzy rzeczy, które nie są oferowana na żadnym innym kursie w Polsce i proszę być tego świadomym:
1) instruktorzy z "pierwszej ręki” przeszkoleni w Kalifornii, miejsce z którego wywodzi się SI. . Co więcej, nasz program jest prowadzony przez instruktorów pierwszego pokolenia uczniów dr Ayres, takich jak Zoe Mailloux OTD, OTR/L, FAOTA, Susanne Smith Roley OTD, OTR/L, FAOTA, czy Erna Blanche PhD, OTR/L, FAOTA . Elisabet Soechting . Są to światowi liderzy wśród wszystkich studentów oraz współpracowników Dr Ayres.
2) praktyka z dziećmi (zajęcia praktyczne z dziećmi skierowanymi do terapii). Jest to najlepsze doświadczenie dla uczestnika. Lepsze niż demonstracja i z pewnością lepsza niż filmy. 
3) Testy Sipt- na żadnym innym kursie nie zostaniecie przeszkoleni z tego testu. 3 osobowe grupy pracują na prawdziwym teście SIPT, który został specjalne zakupiony na ten kurs. Mamy ich 12 szt. Są osoby, co wypomną, że nie ma norm polskich ale zaznaczam , że była walidacja SIPTów w Austrii 1998 i okazało się, że wyniki są bardzo zbieżne, czyli pod względem sensomotorycznym (chodzi o funkcje bazowe) dzieci nie różnią się. Testy Południowo-Kalifornijskie obecne w Polsce, już nie używane na świecie, są z normami z lat 60-tych-aż strach dać dziecko na diagnozę.!!!
Może wydawać się, że nasze kursy są trochę droższe niż oferowane na rynku ale proszę porównać jakość , program oraz ilość godzin (295h).
Chciałabym też zaznaczyć, że nasze kursu zaczynają zauważać pracodawcy i chwalą sobie naszą inicjatywę.