OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia - Lublin

Na stronie internetowej posiadamy bogatą ofertę kursów i szkoleń, zachęcamy do zapoznania się z nią. Szczegóły kursu – data, cena, prowadzący czy program – dostępne są po kliknięciu w niego. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

W swojej ofercie posiadamy wiele różnych kursów i szkoleń. Lublin jest miastem, w którym dostępne są na przykład szkolenia dla działu księgowości i kadr – kurs kadry i płace oraz dotyczący prawa pracy. W ofercie znajdą Państwo między innymi – kurs PNF (przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy i fizjoterapeutów), szkolenia dla Ośrodków Pomocy Społecznej oraz szkolenia z integracji sensorycznej ASI.

Brak aktywnych zakładek na podstronie oznacza, że nie będziemy organizować w najbliższym czasie szkoleń w Lublinie. Sugerujemy jednak zapoznanie się z ofertą innych miast lub o kontakt – postaramy się pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania, a także znaleźć najbardziej dogodny dla Państwa termin kursu. Zachęcamy również do udziału w konferencjach – więcej w dedykowanej zakładce.