OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia - Poznań

Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny

Centrum Szkoleniowe Soyer to jedna z największych firm szkoleniowych w Polsce. Kształcimy ludzi na terenie całej Polski, Poznań jest jednym z tych miast, w którym mogą Państwo skorzystać z naszej oferty. Na stronie internetowej znaleźć można kursy dla fizjoterapeutów, z prawa pracy, a także szkolenia dla nauczycieli i pracowników kadr oraz płac.

Zakładki do wszystkich aktywnych kursów prowadzonych w wybranym mieście znajdą Państwo powyżej. Aby poznać więcej szczegółów z nimi związanych, należy kliknąć w napis „więcej”. Będą mogli się wtedy Państwo zapoznać z miejscem, dokładną datą, a także programem oraz sylwetką osoby prowadzącej kurs. Jeśli nie widzą Państwo żadnego szkolenia, oznacza to, że w danym momencie nie prowadzimy zapisów. W takim przypadku sugerujemy zapoznać się z ofertą dostępną w innych miastach, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego (pod numerem podanym na stronie w zakładce KONTAKT) lub mailowego. Nasz zespół rozwieje Państwa wątpliwości i odpowie na wszelkie pytania.