OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia - Gdańsk

Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny

Gdańsk to jedno z wielu pięknych miejsc, w których dostępna jest oferta naszej firmy – Centrum Szkoleniowego Soyer. Prowadzimy kurs PNF, szkolenia dla fizjoterapeutów oraz kursy dla nauczycieli. Terapia ręki kurs bardzo popularny – również znajduje się w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi kursami, a także pogłębiania zdobytej już wiedzy – poprzez udział w konferencjach.

Powyżej znajdą Państwo propozycje organizowanych szkoleń. Po kliknięciu w przycisk „więcej” można zapoznać się ze szczegółami wybranego kursu – jego programem, dokładną datą i miejscem oraz osobą prowadzącą. Zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, dzięki której szkolenie będzie czasem spędzonym nie tylko pożytecznie, ale również przyjemnie.

Jeśli na stronie wybranego miejsca nie widzą Państwo żadnego kursu – znaczy to, że nie prowadzimy zapisów na kursy w najbliższym czasie. W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą innych miast lub skontaktować z Nami – mailowo lub telefonicznie – postaramy się znaleźć najbardziej korzystne wyjście z tej sytuacji.