OK
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia i kursy dla działów kadr i księgowości

Ikona szkolenia Zachowania trudne u dzieci w wieku przedszkolnym
Ikona szkolenia Zaburzenia psychiczne a spektrum autyzmu - różnicowanie
Ikona szkolenia Nastolatki LGBT+ w spektrum autyzmu - jak wspierać ich zdrowie psychiczne i rozwój psychoseksualny

Soyer to jedna z największych i najbardziej znanych firm szkoleniowych, kierująca swoją szeroką ofertę do pracowników z sektora działu kadr i księgowości. Głównymi gałęziami działalności firmy są szkolenia, w tym między innymi szkolenie kadrowe oraz kurs kadry i płace. Na stronie internetowej znajdą Państwo opis każdego z tych szkoleń wraz z aktualnie dostępnymi terminami, na które zapisać się można elektronicznie – drogą mailową.

Wysoki poziom świadczonych przez nas usług wynika z doświadczenia dydaktycznego naszych trenerów, ekspertów, specjalistów w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat szkolą i przekazują swoją wiedzę innym. Omawiają oni zagadnienia kursu rzetelnie i szczegółowo, a zarazem przystępnie. Zadowoleni klienci są nas najlepszym poświadczeniem jakości naszych usług.

Jeśli chodzi o kurs kadry i płace Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym można go odbyć. Kurs ten oraz szkolenie kadrowe prowadzimy w wielu miastach Polski, między innymi w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie i Katowicach. Szczegółowe informacje na temat miejsca i terminu szkolenia odnajdą Państwo klikając w przycisk „więcej” znajdujący się pod każdym z kursów.

Staramy się dopasować terminy szkoleń jak najbardziej dogodne dla naszych klientów. Szczegółowe informację uzyskać można poprzez kontakt z naszą firmą – mailowo, telefonicznie lub odwiedzając nas w naszej siedzibie na ul. Różanej 2 w Markach koło Warszawy. Terminy i propozycje organizowanych szkoleń umieściliśmy w naszym serwisie.