OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia dla nauczycieli – trening kontroli złości dla dzieci, terapia ręki w praktyce, trening umiejętności społecznych

Ikona szkolenia Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia - KURS POTWIERDZAJĄCY NABYCIE KOMPETENCJI NIEZBĘDNYCH DO PROWADZENIA ZAJĘĆ Z TUS - Kurs ON-LINE
Ikona szkolenia Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny

Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny

Ikona szkolenia Trener TFP - Trening funkcji poznawczych - ON-LINE
Ikona szkolenia Terapia ręki I i II stopnia - Kurs nadający uprawnienia do diagnozy i terapii - online
Ikona szkolenia Trening Zastępowania Agresji - TZA - I i II stopnia
Ikona szkolenia Diagnoza neuropsychologiczna dziecka
Ikona szkolenia Metoda Dobrego Startu - II stopnia - ON-LINE
Ikona szkolenia Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - I stopnia - stacjonarny
Ikona szkolenia Terapia ręki I i II stopnia - Kurs certyfikacyjny nadający uprawnienia do diagnozy i terapii - stacjonarny

Misją firmy Soyer jest promowanie, wspieranie i realizowanie działań na rzecz edukacji. Chcemy w ten sposób przyczynić się do rozwoju kadr oświaty, a także podnieść jakość pracy szkół oraz innych placówek oświatowych.

Metoda dobrego startu w przedszkolu

Podkreślamy, że nasze kursy stanowią świetne narzędzie rozwojowe dla osób pracujących w oświacie i nie tylko – doskonalą na najwyższym poziomie!

Wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując zarówno zajęcia stacjonarne, jak i w formie online. MDS, czyli metoda dobrego startu, wspomaga rozwój psychoruchowy u dzieci – jej założeniem jest wielozmysłowe uczenie się. Wykorzystuje się ją w przedszkolu, a także w edukacji wczesnoszkolnej. Proponowane przez nas warsztaty, których tematem jest metoda MDS, są prowadzone przez najlepszych specjalistów.

TUS – trening umiejętności społecznych

W naszej ofercie kursowej znajduje się trening umiejętności społecznych, w skrócie TUS – tak często wykorzystywany w terapii młodszych pacjentów. Jego głównym celem jest nauka komunikacji oraz prawidłowego funkcjonowania w grupie społecznej. Terapia TUS dedykowana jest przede wszystkim wycofanym oraz nieśmiałym dzieciom, a także tym zmagającym się z rozmaitymi zaburzeniami lękowymi bądź problemami emocjonalnymi. Gwarantujemy, że nasze szkolenia prowadzone są przez profesjonalnego trenera umiejętności społecznych.

Oprócz zajęć z trenerem umiejętności społecznych możemy zaproponować także szkolenie w zakresie zagadnienia, jakim jest trening funkcji poznawczych. Czym się ono charakteryzuje oraz co ma na celu? Trening funkcji poznawczych stanowi doskonałe narzędzie, dzięki któremu dzieci lepiej odnajdują się w szkole, a także czują większą pewność siebie w kontaktach z rówieśnikami, wychowawcami czy nauczycielami. Angażuje dziecko w indywidualne zadania i zagadnienia, dopasowane do jego kompetencji.

Złość u dzieci – jak sobie z nią radzić?

Trudne do opanowania emocje u dziecka mogą rzutować na jego zachowanie w przyszłości, nawet w dorosłym życiu. Aby wiedzieć, jak odpowiednio reagować w takich sytuacjach, warto zdecydować się na trening kontroli złości dla dzieci. Jakie są jego korzyści? Trening kontrolowania złości uczy dzieci radzenia sobie ze swoimi emocjami, w tym panowania nad gniewem. Proponowane przez nas szkolenie przygotowuje nauczycieli, pedagogów czy też wychowawców do samodzielnego prowadzenia tego typu zajęć. Kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego kompetencje. Trening kontroli złości dla dzieci to szkolenie, którego nie może zabraknąć na Państwa liście!

Czym jest terapia ręki w praktyce?

Terapia ręki w praktyce to sposób leczenia poprawiający koordynację ruchową oraz stabilizację mięśni. Do innych zalet tej metody należą poprawa chwytu i wzmocnienie koncentracji. Szkolenie z terapii ręki w praktyce dedykowane jest fizjoterapeutom, rodzicom oraz nauczycielom.

Soyer prowadzi działalność na rzecz doskonalenia zawodowego nauczycieli, kadry administracyjnej i kierowniczej szkół, a także placówek oświatowych oraz pracowników organów nadzorujących bądź prowadzących szkoły i placówki.

Do zadań Soyer należy w szczególności:

  1. Badanie potrzeb dotyczących doskonalenia zawodowego pracowników oświaty oraz rozwoju szkoły i innych placówek oświatowych jako organizacji.
  2. Przygotowywanie, a także realizacja programów doskonalenia zawodowego dla kadr systemu oświaty.
  3. Organizowanie różnorodnych form współpracy i wymiany doświadczeń, w tym konferencji oraz seminariów w zakresie doskonalenia, a także kształcenia ustawicznego nauczycieli i innych osób związanych z oświatą.
  4. Wspieranie inicjatyw oraz wspomaganie samokształcenia i doskonalenia zawodowego nauczycieli, a takżeinnych osób związanych z oświatą.

Firma Soyer to nowoczesne centrum doskonalenia, które w ofercie posiada liczne szkolenia dla pracowników oświaty i rad pedagogicznych, a także tematyczne kursy dla nauczycieli, dyrektorów oraz administracji szkolnej. Nasze szkolenia pozwalają na skuteczne podnoszenie kwalifikacji pedagogów. Ponadto istnieje możliwość zamówienia konkretnego kursu w naszym ośrodku, co sprawia, że dostosowujemy się całkowicie do Państwa potrzeb.

Zapraszamy na seminaria organizowane w różnych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi czy Wrocławiu. Nasze szkolenia poświęcone są przede wszystkim zagadnieniom związanym z aktualnym stanem prawnym. Ponadto szkolenia dla nauczycieli organizujemy, jak również prowadzimy, w Państwa placówce. W ramach jednego spotkania przeszkolimy całą Radę Pedagogiczną z tematu wybranego z naszej oferty bądź stworzonego w odpowiedzi na indywidualne zapytania.