OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szeroki wybór szkoleń dla nauczycieli

Szkolenia dla nauczycieli – certyfikowane kursy z zaświadczeniem MEN

Misją firmy Soyer jest promowanie, wspieranie i realizowanie działań na rzecz edukacji. Chcemy w ten sposób przyczynić się do rozwoju kadr oświaty, a także podnieść jakość pracy szkół oraz innych placówek oświatowych. Podkreślamy, że nasze kursy stanowią świetne narzędzie rozwojowe dla osób pracujących w tym dziale i nie tylko. Wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując zarówno zajęcia stacjonarne, jak i w formie online. Posiadamy liczne szkolenia dla pracowników oświaty oraz rad pedagogicznych, a także tematyczne kursy dla nauczycieli, dyrektorów oraz administracji szkolnej. Ponadto kursy, które prowadzimy, pozwalają na skuteczne podnoszenie kwalifikacji pedagogów.

Jak wygląda proces zapisu na szkolenia?

  • Wybierzcie interesujący kurs – przeglądajcie nasze oferty i wytypujcie szkolenie, które najlepiej odpowiada Państwa potrzebom oraz celom edukacyjnym.
  • Zarejestrujcie się – uzupełnijcie formularz zgłoszeniowy, wybierzcie termin oraz miejsce szkolenia, a następnie dokonajcie opłaty.
  • Rozwijajcie swoje kompetencje – po zapisie na szkolenie, przystąpcie do nauki i zdobywania wiedzy pod okiem naszych ekspertów.
  • Odbierzcie certyfikat – po zakończeniu kursu mogą odebrać Państwo oficjalny certyfikat MEN, który potwierdzi umiejętności oraz zdobytą wiedzę.
Rozpocznijcie swój rozwój zawodowy już teraz i dołączcie do grona zadowolonych uczestników naszych szkoleń dla nauczycieli. Wesprzemy Państwa w osiągnięciu sukcesu w pracy pedagogicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleń!

Co należy do zadań Soyer?

- Badanie potrzeb dotyczących doskonalenia zawodowego pracowników oświaty oraz rozwoju szkoły i innych placówek oświatowych jako organizacji.
- Przygotowywanie, a także realizacja programów doskonalenia zawodowego dla kadr systemu oświaty.
- Organizowanie różnorodnych form współpracy i wymiany doświadczeń, w tym konferencji oraz seminariów w zakresie doskonalenia, a także kształcenia ustawicznego nauczycieli i innych osób związanych z oświatą.
- Wspieranie inicjatyw oraz wspomaganie samokształcenia bądź też doskonalenia zawodowego nauczycieli, a także innych osób związanych z oświatą.

Zapraszamy na seminaria organizowane w różnych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi czy we Wrocławiu. Nasze szkolenia poświęcone są przede wszystkim zagadnieniom związanym z aktualnym stanem prawnym. Ponadto szkolenia dla nauczycieli organizujemy, jak również prowadzimy w Państwa placówce. W ramach jednego spotkania przeszkolimy całą Radę Pedagogiczną z tematu wybranego z naszej oferty bądź stworzonego w odpowiedzi na indywidualne zapytania.

Ikona szkolenia Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny

Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny

Ikona szkolenia Trener TFP - Trening funkcji poznawczych - ON-LINE
Ikona szkolenia Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia - KURS POTWIERDZAJĄCY NABYCIE KOMPETENCJI NIEZBĘDNYCH DO PROWADZENIA ZAJĘĆ Z TUS - Kurs ON-LINE
Ikona szkolenia Trening Zastępowania Agresji - TZA - I i II stopnia - online
Ikona szkolenia Zaburzenia psychiczne a spektrum autyzmu - różnicowanie
Ikona szkolenia Nastolatki LGBT+ w spektrum autyzmu - jak wspierać ich zdrowie psychiczne i rozwój psychoseksualny
Ikona szkolenia Roszczeniowy rodzic - asertywne budowanie relacji - szkolenie online
Ikona szkolenia Rodzina patchworkowa w systemie oświaty
Ikona szkolenia Roszczeniowy rodzic - asertywne budowanie relacji - szkolenie stacjonarne
Ikona szkolenia Metoda Dobrego Startu I stopnia - online
Ikona szkolenia Metoda Dobrego Startu - II stopnia - ON-LINE
Ikona szkolenia Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - I stopnia - stacjonarny
test222