OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia - Łódź

W ofercie mamy wiele atrakcyjnych szkoleń i kursów, przeznaczonych nie tylko dla nauczycieli i fizjoterapeutów. Umożliwiamy szkolenia na kilku stopniach zaawansowania, wystawiamy certyfikaty i odpowiednie zaświadczenia.

Łódź to miasto, w którym prowadzimy między innymi trening umiejętności społecznych,szkolenia dla nauczycieli, a także kursy dotyczące kadr, księgowości i fizjoterapii. W ostatnich latach popularnym szkoleniem jest terapia ręki kurs ten możemy przeprowadzić także w Państwa mieście.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnego kursu, należy wejść w niego (klikając WIĘCEJ) – tam dostępne będą informacje takie jak cena czy termin kursu, ale też kto go prowadzi i jakie zagadnienia będą na nim poruszane. Jeśli na stronie Państwa miasta nie ma aktywnego kursu, oznacza to, że aktualnie nie prowadzimy zapisów. Zachęcamy jednak do zapoznania się z ofertą szkoleń dostępną w innych miastach lub o kontakt mailowy albo telefoniczny – porastamy się rozwiać wszelkie wątpliwości i dobrać ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa oczekiwań.