OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia - Katowice

Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny

Dom Szkoleń SOYER to rodzinna firma, która od 2006 roku związana jest z rynkiem szkoleń. Swoją ofertę kieruje nie tylko do fizjoterapeutów i nauczycieli, ale też do firm prywatnych. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte (organizowane na zlecenie Klienta i dopasowane do jego potrzeb szkoleniowych).

W naszej ofercie znajdą Państwo kusy prowadzone przez wysokiej klasy wykładowców – polskich oraz zagranicznych – którzy posiadają bogate doświadczenie nie tylko zawodowe, ale również dydaktyczne. Na szkoleniach poruszamy m.in. zagadnienia terapii ręki, masażu Shantala oraz prawa pracy.

Katowice to jedno z miejsc, w których można zapisać się na organizowane przez nas szkolenie. Aby zapoznać się ze szczegółami kursu, należy kliknąć w przycisk „więcej” – otworzy się strona szkolenia, na której znajdą Państwo informacje na temat daty i miejsca, czasu trwania oraz prowadzącego. Pusta podstrona i brak aktywnych kursów oznacza, że aktualnie nie prowadzimy zapisów w Państwa mieście. W takim przypadku zachęcamy do kontaktu.