OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia - Warszawa

Trener TUS - Trening Umiejętności Społecznych I i II stopnia- Kurs potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z TUS-stacjonarny
Roszczeniowy rodzic - asertywne budowanie relacji - szkolenie stacjonarne
Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - I stopnia - stacjonarny

Warszawa to miasto, w którym prowadzimy najwięcej kursów i szkoleń. Wiemy jak ważna jest możliwość rozwoju, dlatego udostępniamy wiele różnych szkoleń, na które można się zapisać. To również w tym mieście najczęściej organizowane są różnego rodzaju konferencje, które także pozwalają pogłębiać swoją wiedzę (więcej w zakładce KONFERENCJE).

W mieście stołecznym prowadzimy kursy dla nauczycieli i szkolenia dla fizjoterapeutów. Z naszą pomocą poszerzysz swoją wiedzę z zakresu prawa pracy, przeszkolisz pracowników działu kadr i płac, a także Ośrodka Pomocy Społecznej. Masaż Shantala kurs – który pozwoli Ci rozwinąć nie tylko jeśli jesteś fizjoterapeutą, ale też pedagogiem lub logopedą – również dostępny jest w naszej ofercie.

Szczegóły kursu można poznać klikając w napis „więcej” – dzięki temu dowiedzą się Państwo ile kosztuje kurs, w jakich dniach się odbędzie oraz kto go poprowadzi. Jeśli w zakładce nie widzą Państwo żadnego kursu, oznacza to, że aktualnie nie prowadzimy zapisów dla szkoleń w Warszawie. Zachęcamy jednak do zapoznania się z ofertą innych miast. Jeśli mają Państwo jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu.