OK
Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
  • ADOS - 2 Diagnoza Autyzmu
  • Poradnia diagnostyczna

Szkolenia - Rzeszów

Rzeszów to jedno z wielu miast, w którym firma Soyer prowadzi swoje szkolenia. Umożliwiamy poszerzanie swoich kompetencji nie tylko nauczycielom czy pracownikom działu kadr i finansów. Dużym zainteresowaniem cieszą się kursy dla fizjoterapeutów, których pełny spis znajdą Państwo na naszej stronie.

Umożliwiamy odbycie kursów zakończonych certyfikatami i odpowiednimi poświadczeniami. W zależności od rodzaju kursu i jego zaawansowania, można nabyć kompetencje do prowadzenia zajęć lub uprawnienia do diagnozy i terapii. W ostatnim czasie popularna stała się terapia ręki kurs ten dostępny jest również w naszej ofercie.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej informacji na temat szkolenia, należy kliknąć w napis „więcej”. Wyświetlą się wtedy szczegóły dotyczące programu, daty i prowadzącego. Jeśli na stronie nie widać żadnego kursu – oznacza to, że w najbliższym czasie nie planujemy organizować w Państwa mieście szkoleń. Zachęcamy jednak do zapoznania się z ofertą innych miast. W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu podanym na stronie.